1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2020 рік (частина 1)

Номер 409. Частина 1

За 10 олівців заплатили 40 грн. Скільки гривень коштують 3 такі олівці?

Розв'язання

10 ол. — 40 грн
3 ол. — ? грн

1) 40 : 10 = 4 (грн) — коштує один олівець;

2) 4 • 3 = 12 (грн) — коштують 3 такі олівці.