1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Заїка 2020 рік (частина 2)

Частина 2. Номер 19

У тебе 20 грн. У шкільній їдальні є пакетики соку по 5 грн і 7 грн. Який пакетик ти купиш, щоб решта була більшою?

 


Розв'язання:

Пакетик за 5 гривень.
20 - 5 = 15 (грн.)