1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Заїка 2020 рік

Частина 2. Номер 424

Обчисли. Зроби перевірку з коментуванням.

450 + 36 = 486
486 – 36 = 450

364 + 25 = 389
389 – 25 = 364

542 + 38 = 580
580 – 38 = 542

542 + 58 = 600
600 – 58 = 542

542 + 158 = 700
700 – 158 = 542

542 + 159 = 701
701 – 159 = 542

300 – 150 = 150
150 + 150 = 300

400 – 290 = 110
110 + 290 = 400