1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Заїка 2020 рік

Частина 2. Номер 609

У мами було 180 грн. Вона купила яблука, ціною 12 грн за 1 кг, і в неї залишилося 144 грн. Скільки кілограмів яблук купила мама?

Розв’язання

Було — 180 грн
Купила — ? кг по 12 грн
Залишилося — 144 кг

1) 180 – 144 = 36 (грн) — витратила на яблука;

2) 36 : 12 = 3 (кг).

Відповідь: купила 3 кг яблук.

Повідомити про помилку