1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Заїка 2020 рік

Частина 1. Номер 435

Яка покупка дорожча: 7 тістечок, по 5 грн кожне, чи 6 пиріжків, по 6 грн кожен? На скільки гривень?

Розв'язання

6 • 6 – 5 • 7 = 36 – 35 = 1 (грн)

Відповідь: дорожчі пиріжки на 1 гривню.

Повідомити про помилку