1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2015 рік

Номер 556

За 9 олівців Оленка заплатила 27 грн, а за ручки 36 грн. Скільки купила ручок, якщо ціна олівців та ручок однакова?
1) 27 : 9 = 3 (грн) - ціна олівця, або ручки.
2) 36 : 3 = 12 (шт.) - купили ручок.
Відповідь: Оленка купила 12 ручок.

Оленка купила 6 зошитів у клітинку по 8 грн та зошити в лінійку по 12 грн. Скільки купила зошитів у лінійку, якщо за зошити в клітку та лінійку заплатила однаково?
1) 8 • 6 = 48 (грн.) - вартість зошитів у клітинку, або в лінійку.
2) 48 : 12 = 4 (шт.) - купила ручок.
Відповідь: Оленка купила 4 ручки.