1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2015 рік

Номер 590

За 4 олівці заплатили 20 грн. Яка ціна олівця?
За 4 ручки заплатили 40 грн. Яка ціна ручки?
Купили 4 ручки по 8 грн. Скільки заплатили за ручки?
Купили 4 зошити по 16 грн. Скільки заплатили за зошити?

Як зміниться ціна, якщо кількість однакова, а вартість збільшиться у 2 рази?
Ціна збільшиться у 2 рази.

Як зміниться вартість, якщо кількість однакова, а ціна збільшиться у 2 рази?
Вартість збільшиться у 2 рази.