1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2015 рік

Номер 603

1) 4 • 2 = 8 (грн) - ціна олівця.
2) 4 • 108 = 432 (грн) - вартість гумок.
3) 8 • 204 = 1632 (грн) - вартість олівців.
4) 1632 + 432 = 2064 (грн) - вартість товару
Відповідь: вартість товару 2064 грн.