1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2015 рік

Номер 626

1) 8 • 8 = 64 (грн) - заплатили за цукор.
2) 184 - 64 = 120 (грн) - заплатили за малину.
3) 120 : 6 = 20 (грн) - ціна малини.
Відповідь: ціна малини 20 грн.