1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2015 рік

Номер 722

1) 5 + 3 = 8 (кг) - кілограмів фруктів купили.
2) 184 : 8 = (160 + 24): 8 = 23 (грн) - коштує 1 кг фруктів.
3) 23 • 5 = 115 (грн) - коштують груші.
4) 23 • 3 = 69 (грн) - коштують яблука.
Відповідь: 115 (грн) - коштують груші, 69 (грн) - коштують яблука