1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Рівкінд

Номер 666

1) Даринка купила 5 олівців по 2 грн кожен і 4 ручки по 5 грн кожна. У скільки разів олівці коштують менше, ніж ручки?
1) 2 · 5 = 10 (грн) — олівці;
2) 5 · 4 = 20 (грн) — ручки;
3) 20 : 10 = 2 (р.) — менше.
Відповідь: у 2 рази менше коштують олівці, ніж ручки.

2) Мама купила в магазині 3 пачки печива по 10 грн за 1 пачку і 2 коробки цукерок по 25 грн за коробку. На скільки менше коштує печиво, ніж цукерки?
1) 10 · 3 = 30 (грн) за печиво;
2) 25 · 2 = 50 (грн) за цукерки;
3) 50 – 30 = 20 (грн) менше.
Відповідь: на 20 грн менше коштує печиво, ніж цукерки.