Номер 827

Для їдальні закупили 8 пакетів гречаної крупи по 6 грн за кожний і 12 пакетів манної крупи, ціна яких у 2 рази менша. Яка загальна вартість покупки?

Розв’язання

1) 6 : 2 = 3 (грн) — ціна пакета манної крупи;
2) 6 · 8 + 3 · 12 = 48 + 36 = 84 (грн) — загальна вартість.

Відповідь: 84 грн — загальна вартість покупки.