1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Рівкінд 2013 рік

Номер 875

Два набори із 12 чашок коштують 480 грн. Скільки коштують шість таких чашок?

480 : 2 : 12 · 6 = 240 : 12 · 6 = 20 · 6 = 120 (грн).

Відповідь: 120 грн коштують шість чашок.