1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Українська мова
  4. Вашуленко

Вправа 368

Склади і запиши невеличку розповідь на тему «Мій друг» або «Моя подруга», використовуючи прикметники: ввічливий, чуйний, щирий, добрий, вихований, енергійний, охайний, лагідний, спокійний, кмітливий, дотепний, допитливий, веселий та інші.

МІЙ ДРУГ

Мій друг навчається зі мною в одному класі. Ми дружимо ще з дитячого садка. Він чуйний і щирий, говорить мені завжди правду. А ще я дуже поважаю його за дотепність і веселий характер. Він ніколи не зрадить нашу дружбу. Мій друг спокійний і впевнений, ніколи не гарячкує, а робить усе зважено. Цій рисі характеру я вчуся в нього. Мені завжди приємно проводити з ним час.

МОЯ ПОДРУГА

Моя найкраща подруга живе в сусідньому будинку. А навчаємося ми в паралельних класах. Я спокійна, врівноважена, а моя подружка лагідна, але непосидюча, дотепна в жартах. Тому багато її однокласників часто звертаються за порадою, підказкою або просто за підтримкою. Я пишаюся, що в мене така щира й добра подруга. Ми не схожі поведінкою, але це й краще, бо ми ніби доповнюємо одна одну. І нам удвох завжди весело й цікаво проводити час.

Повідомити про помилку