1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Українська мова
  4. Вашуленко

Вправа 394

2. А яка в тебе мрія? Напиши про неї.

МОЯ МРІЯ СТАТИ КОСМОНАВТОМ

Моя мрія — бути справжнім космонавтом, подорожувати між зірками. А спершу я повинен закінчити школу з відмінними знаннями, потім поступити до військового училища льотчиків. І вже там готуватися до польотів у космос. Я вже до цього готуюся, мені допомагає тато. Я добре навчаюсь, дотримуюсь режиму, займаюся різними видами спорту. А ще треную свою силу волі, наприклад, змушую себе у вільний час робити те, що потрібно, а не те, що хочеться. Вірю, що моя мрія здійсниться.

МОЯ МРІЯ — АРХІТЕКТУРА

Я мрію стати архітектором. Не звичайним таким архітектором, а я мрію конструювати незвичайні будинки. Я їх хочу назвати Будинки Радості. У них усе буде незвичайне: і форма, і колір, і величина. Вони мають бути світлими й дуже зручними, і не обов’язково прямокутної форми. Мої будинки будуть у формі різних квітів з ніжним забарвленням. І форма кімнат буде різною: і круглою, і овальною, і трикутною. Головне, щоб людина зайшла в такий будинок і їй було тепло, затишно, радісно. Обов’язково стану архітектором.

 

3. З дитячої енциклопедії (чи з будь-якої іншої книги) випиши три-чотири речення про космос, космонавтів.

Першим космонавтом у 1961 році став Юрій Гагарін. Перші люди, які побували на Місяці в 1969 році, — це американці Едвін Олдрін і Ніл Армстронг. Із українських космонавтів відомий Леонід Каденюк.

Повідомити про помилку