Контрольна робота 10

Варіант 1

1. Думаю, що комічний, бо мені було смішно.

2. [2] Коли Падінгтон тягнув відро нагору, воно його підняло, а само опустилося вниз.
[1| Падінгтон прив’язав один кінець мотузки до відра, а другий пропустив через гак на стелі.
[3] Розчин крейди витік на підлогу, пусте відро злетіло вгору, а Падінгтон гепнувся вниз у крейдяну калюжу.

3. Я вважаю його позитивним. Ведмедик намагався сам зробити ремонт. Хоча в нього не було вміння, а бажання все пересилило. Він щоразу хотів виправитися.

4. Почав він із віконної рами. Утім завдання було нелегким: пензель був для нього завеликий. А коли він спробував вмочити в бляшанку власну лапу, фарба чомусь забризкала всю шибку. В кімнаті стало досить похмуро.

— Мабуть, — розсудив ведмідь, помахуючи пензлем, — краще все-таки почати зі стелі. Тоді я зможу заклеїти шпалерами всі плями на стінах.

5. Б

6. Віконної, нелегким, завеликий, спробував, забризкала, похмуро, розсудив, зможу, заклеїти.

7. А

8. Оптиміст вірить у те, що все буде добре. Тому він не опускає руки і зазвичай поводиться впевнено, доводить справу до кінця. Оптиміст вірить у себе й інших. Це допомагає йому в житті і в пошуку друзів.

Варіант 2

1. Б

2. [3] Оглядаючи востаннє наклеєні шпалери, він страшенно здивувався: зникли двері.
[1] Ведмедик знав, як клеїти шпалери, і від цього в нього полегшало на душі.
[2] Закінчивши клеїти шпалери, Падінгтон був задоволений своєю роботою.

3. Відрізати шматок шпалери потрібної довжини.

4. Кілька хвилин ведмедик Падінгтон лежав на спині і сопів, намагаючись збагнути, який предмет на нього звалився. Нарешті він сів, зняв відро з голови, але тут-таки з жахом насунув його назад. На підлозі хлюпалося біле море, з перекинутих банок із фарбою текли зелені та червоні струмочки. Та Падінгтон був оптимістом.

5. A

6.

7. Б

8. Ведмедик був оптимістом і вірив у себе. Навіть коли щось не виходило, він не впадав у відчай, а намагався знайти вихід із ситуації. Він викликає симпатію своїм ставленням до проблем. Падінгтон не відступає від їх вирішення, не перекладає провину на інших, не боїться помилятися.