1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Будна

Номер 45

Олеся купила 4 повітряні кульки за 2 гривні. Скільки ) гривень знадобиться Олесі, щоб купити 6 таких кульок?

200 : 4 · 6 = 300 (к.) = 3 (грн) — знадобиться Олесі.

Відповідь: Олесі знадобиться 3 гривні.