1. ДЗ
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Гісь 2021 рік

Частина 2. Номер 52

У кондитерському магазині 7 кг печива коштують на 100 грн дорожче, ніж 5 кг печива. Скільки коштують 3 кг цього печива?


Розв'язання:

7 кг – ? грн, на 100 грн більше
5 кг – ? грн
3 кг – ? грн
1) 7 – 5 = 2 (кг) – більше 7 кг, ніж 2 кг
2) 100 : 2 = 50 (грн) – коштує 1 кг печива
3) 50 • 3 = 150 (грн)
Відповідь: 3 кілограми цього печива коштують 150 гривень

Повідомити про помилку