1. ДЗ
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2021 рік

Частина 2. Номер 14

Розв'яжи задачу двома способами.
Щоб зварити варення, господиня купила спочатку 5 кг цукру, а потім – ще 3 кг. Яка вартість усього цукру, якщо його ціна – 13 грн?


Розв'язання:

Купила – 5 кг і 3 кг
Ціна 1 кг – 13 грн
Вартість усього – ? грн
І спосіб:
1) 5 + 3 = 8 (кг) – цукру всього купила
2) 8 • 13 = 104 (грн)
ІІ спосіб:
1) 5 • 13 = 65 (грн) – заплатила за 5 кг
2) 3 • 13 = 39 (грн) – заплатила за 3 кг
3) 65 + 39 = 104 (грн)
Відповідь: вартість усього цукру 104 гривні

Повідомити про помилку