1. ДЗ
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2021 рік

Частина 2. Номер 86

Для приготування варення купили 8 кг цукру по 15 грн за кілограм і 6 кг малини. За всю покупку заплатили 330 грн. Яка ціна малини?

Розв'язання

1) 15 · 8 = 120 (грн) — заплатили за цукор;

2) 330 – 120 = 210 (грн) — заплатили за малину;

3) 210 : 6 = 35 (грн).

Відповідь: ціна 1 кг малини 35 гривень.

Повідомити про помилку