1. ДЗ
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2021 рік

Частина 2. Номер 9

Розв'яжи задачі.
1) За три пакети кефіру заплатили 75 грн. Скільки гривень коштує один пакет кефіру?
2) Для їдальні купили 20 л соку по 18 грн за літр. Скільки гривень коштує вся покупка?
3) Одні спортивні шорти коштують 100 грн. Для хокейної команди купили шортів на 1200 грн. Скільки шортів купили для хокейної команди? Що знаходили в кожній задачі?


Розв'язання:

1) 3 пакети – 75 грн
1 пакет – ? грн
75 : 3 = 25 (грн)
Відповідь: один пакет кефіру коштує 25 гривень

2) 20 л соку – по 18 грн
Всього – ? грн
20 • 18 = 360 (грн)
Відповідь: вся покупка коштує 360 гривень

3) 1 шорти – 100 грн
? шортів – 1200 грн
1200 : 100 = 12 (ш.)
Відповідь: купили 12 шортів

У 1 задачі – ціну одного пакета.
У 2 задачі – вартість покупки.
У 2 задачі – кількість шортів.

Повідомити про помилку