1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Оляницька 2015 рік

Номер 1083

За 3 кг однакових цукерок та одну пачку зефіру заплатили 222 грн 60 к. Зефір коштує 27 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок?

1) 222 грн 60 к.– 27 грн = 195 грн 60 к. — цукерки;

2) 195 грн 60 к. : 3 = 63 грн 20 к. — 1 кг цукерок.

Повідомити про помилку