1. Домашні завдання
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Заїка 2021 рік

Частина 1. Номер 256

28 четвертокласників купили по 5 зошитів за ціною 2 грн кожен. Яка вартість куплених зошитів? Скільки коштували б зошити для трьох таких класів? Розв'яжи задачу двома способами.

Розв'язання

28 учн. по 5 зош. — по 2 грн — ? грн
3 кл. по 28 учн. — ? грн

І спосіб:

1) 28 · 5 = 140 (зош.) — всього купили для одного класу;

2) 2 · 140 = 280 (грн) — заплатили за всі зошити;

3) 280 · 3 = 840 (грн);

ІІ спосіб:

1) 2 · 5 = 10 (грн) — коштують 5 зошитів;

2) 28 · 3 = 84 (уч.) — в трьох класах;

3) 10 · 84 = 840 (грн).

Відповідь: 840 гривень коштували б зошити для трьох таких класів.

Повідомити про помилку