1. ДЗ
  2. 4 клас
  3. Математика
  4. Заїка 2021 рік

Частина 2. Номер 80

1) Склади і розв'яжи задачі за даними таблиць.
2) Чим відрізняються задачі? Що спільне в їх розв'язанні?


Розв'язання:

а) Мама купила 8 зошитів по 36 гривень і 16 альбомів. Скільки коштує один альбом, якщо вартість покупки однакова?
1) 36 • 8 = 288 (грн) – коштують 8 зошитів або 16 альбомів
2) 288 : 16 = 18 (грн)
Відповідь: 18 гривень коштує один альбом

б) У 8 каністр налили по 10 л води. По скільки літрів води налили в 4 каністри, якщо загальна місткість однакова?
1) 10 • 8 = 80 (л) – всього води налили в 8 каністр або 4 каністри
2) 80 : 4 = 20 (л)
Відповідь: по 20 літрів води налили в 4 каністри

Повідомити про помилку