1. ДЗ
  2. 4 клас
  3. Українська мова
  4. Пономарьова 2021 рік

Визначаю часи дієслів (стор. 103-105)

1.-2.
1. Діти прочитали (мин. ч.) оголошення.
2. Діти виготовляють (теп. ч.) повітряного змія.
3. Діти запустять (майб. ч.) повітряного змія.

3. Китай.

4.

Минулий час Теперешній час Майбутній час
з’явилися з’являються з’являться
виготовляли виготовляють виготовлять
надавали надають нададуть
був є буде
вважали вважають вважатимуть

 

5. Мені доволилося неодноразово запускати повітряного змія. Краще його запускати у вітряну погоду і на рівній місцевості. Тоді він підіймається вгору й вільно летить. Це цікаве й захоплююче заняття.

6. Китай — стародавня східна країна. Вона посідає (теп. ч.) третє місце у світі за величиною території. А за чисельністю мешканців Китай давно вийшов (мин. ч.)
у лідери. Адже тут проживає (теп. ч.) четверта частина всього населення Землі. А це становить (теп. ч.) майже півтора мільярда осіб.

7. Джу — дівчинка, Зіхао — хлопчик.

9. На півночі Китаю розташувалося (одн., мин. ч.) місто Харбін. У ньому щороку проходить (одн., теп. ч.) Міжнародний фестиваль крижаних і снігових скульптур.
На фестиваль з’їжджаються (мн., теп. ч.) скульптори з усього світу. Глядачі перебувають (мн., теп. ч.) наче у дивному сні серед крижаних замків, фортець, тварин, квітів.
Харбін називають (мн., теп. ч.) столицею холоду. Тут туристи ганяють (мн., теп. ч.) снігового м’яча, купаються (мн., теп. ч.) в крижаній воді, ночують (мн., теп. ч.) у льодяному готелі.

Повідомити про помилку