Вправа 46

2. Яку спільну корисну роботу доводилося виконувати вам? Розкажіть про це усно. А хто забажає — напишіть замітку до газети.

Вічна слава ветеранам!

Вже минуло багато десятиліть від того часу, як відгриміли бої найстрашнішої, найкривавішої війни століття. Підрахувати кількість загиблих людей, мабуть, ніколи не вдасться. А скільки залишилося могил невідомих солдатів! Вони віддали життя за визволення Батьківщини, за кожного з нас. За те, щоб ми мали світле майбутнє без горя і без війн.

Кожного року напередодні свята 9 Травня в школі проводиться святковий ранок, присвячений вшануванню ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ми запрошуємо ветеранів на це свято, даруємо квіти та подарунки, зроблені своїми руками. А хто не зможе до нас завітати — організовуємо привітання вдома, у міській лікарні. Також наша школа має волонтерські загони регулярної допомоги ветеранам.

Ми не повинні забувати наших героїв, щоб не допустити війн. Вічна слава та світла пам’ять загиблим! Вічна пошана і слава ветеранам Великої Вітчизняної війни!