1. Домашні завдання
  2. 5 клас
  3. Математика
  4. Істер 2018 рік

Номер 1617

Купили 2 кг печива одного виду та 4 кг печива іншого виду по 16,2 грн за 1 кг. Середня ціна купленого печива становила 17,07 грн. Скільки коштує 1 кг печива першого виду?

Розв’язання

1) 17,07 · 6 = 102,42 (грн.) — витратили всього на купівлю печива;

2) 16,2 · 4 = 64,8 (грн.) — заплатили за 4 кг печива;

3) 102,42 – 64,8 = 37,62 (грн.) — заплатили за печиво першого виду;

4) 37,62 : 2 = 18,81 (грн.).

Відповідь: 18,81 грн коштує 1 кг печива першого виду.

Повідомити про помилку