1. Домашні завдання
  2. 5 клас
  3. Математика
  4. Істер 2018 рік

Номер 1699

Що вигідніше купити?

1) 86,25 : 0,5 - 172,5 (грн) — коштує 1 кг сиру, розфасованого по 0,5 кг;
45 : 0,25 = 180 (грн) — коштує 1 кг сиру, розфасованого по 0,25 кг;
37,5 : 0,2 = 187,5 (грн) — коштує 1 кг сиру, розфасованого по 0,2 кг;
19,5 : 0,1 = 195 (грн) — коштує 1 кг сиру, розфасованого по 0,1 кг.
172,5 грн — найвигідніша ціна, тому вигідніше купувати сир, розфасований по 0,5 кг.

2) 27,84 : 0,8 = 278,4 : 8 = 34,8 (грн) — ціна 1 л олії, розфасованої в пляшки по 0,8 л;
27 : 0,75 = 36 (грн) — ціна 1 л олії. розфасованої в пляшки по 0,75 л;
186,: 0,5 = 37,2 (грн) — ціна 1 л олії, розфасованої в пляшки по 0,5 л.
33,6 грн — найвигідніша ціна, тому найвигідніше купувати олію, розфасовану в літрові пляшки.

Повідомити про помилку