1. Домашні завдання
  2. 5 клас
  3. Математика
  4. Істер 2018 рік

Номер 303

Магазин продав 18 кг апельсинів і 12 кг лимонів, усього на суму 612 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів, якщо 1 кг лимонів коштує 24 грн?

Розв’язання

1) 24 · 12 = 288 (грн) — коштують лимони;

2) 612 – 288 = 324 (грн) — коштують апельсини;

3) 324 :18 = 18 (грн).

Відповідь: 18 грн коштує 1 кг апельсинів.

Повідомити про помилку