1. Домашні завдання
  2. 5 клас
  3. Математика
  4. Істер 2018 рік

Номер 541

Маючи 24 грн, учень купив 3 олівці по 3 грн 48 к. та 2 ручки. Скільки коштує одна ручка, якщо учень отримав 4 грн 38 к. решти?

1) 24 грн – 4 грн 38 коп = 19 грн 62 коп — коштують олівці та ручки;

2) 3 грн 48 коп · 3 = 348 коп · 3 = 1044 коп = 10 грн 44 коп — коштують олівці;

3) 19 грн 62 коп – 10 грн. 44 коп = 9 грн 18 коп — коштують ручки;

4) 9 грн 18 коп : 2 = 4 грн 59 коп — коштує 1 ручка.

Повідомити про помилку