1. Домашні завдання
  2. 5 клас
  3. Математика
  4. Мерзляк

Номер 465

Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Розв'язання

1) 36 · 8 = 2884 (грн.);
2) 288 : 24 = 12 (кг).

Відповідь: 12 кг печива.