Номер 1407

Нехай кілограм малини коштує x грн, тоді кілограм карамелі коштує (x – 1,3) грн.
Складаємо рівняння:
6 • (x – 1,3) = 4,7x;
6x – 7,8 = 4,7x;
6x – 4,7x = 7,8;
1,3x = 7,8;
x = 7,8 : 1,3;
x = 6.
Отже, кілограм малини коштує 6 грн.

Відповідь: кілограм малини коштує 6 грн.


Коментарі

Всього коментарів: 0