1. Домашні завдання
  2. 5 клас
  3. Українська мова
  4. Заболотний 2018 рік

Вправа 400

ІІ. Складіть план твору­роздуму на одну із зазначених тем. За планом напишіть цей твір.

«ЩО РОБИТЬ МЕНЕ ЩАСЛИВИМ?»

Що потрібно людині для щастя і хто чи що робить нас щасливими? Відповідь на це питання — неоднозначна. Комусь потрібне визнання, комусь — гроші, а комусь достатньо сімейного затишку.

Особисто для мене щастя — це парадоксальне відчуття. Буває тягнеться воно довго і так добре на душі стає. А буває — настає зненацька. Наприклад, перевівши стареньку бабусю через дорогу. Щасливим мене роблять найпростіші деталі: здорові батьки, друзі поруч, улюблений песик. Також відчуття щастя мені дарує весна. Коли перше тепленьке сонечко зігріває своїми промінчиками. Все навколо прокидається, оживає і стає так добре та тепло на душі. Для мене дуже важливо аби мої рідні були здорові. Щодня бачити посмішку на їх обличчі — справжня радість, без якої я не можу жити.

Як же зробити людину щасливою?

Напевно, достатньо зробити приємний комплімент про зовнішність і її очі засяють по-іншому. Я вважаю, що людина не може бути щасливою без можливості проявити свої почуття. Також, не менш важливим, мати заняття до душі, яке б приносило задоволення.

Отже, хоч щастя для кожного різне, та викликає воно в нас абсолютно однакові відчуття. Тому, вірте в своє щастя і воно обов’язково до вас прийде.

План

1. Що потрібно людині для щастя?
2. Щастя — це парадоксальне відчуття.
2.1. Щасливим мене роблять найпростіші деталі: здорові батьки, друзі поруч, улюблений песик.
2.2. Відчуття щастя мені дарує весна.
2.3. Дуже важливо аби мої рідні були здорові.
3. Як же зробити людину щасливою?
4. Щастя для кожного різне.