Номер 1444

Нехай 1 кг печива коштує x грн. Тоді 1 кг цукерок коштує (x +11) грн. Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

2x + 3(x + 11) = 128;

5x = 95;

x = 19.

Отже, 1 кг печива коштує 19 грн, а 1 кг цукерок — 19 грн + 11 грн = 30 грн.

Відповідь: вартість 1 г печива — 19 грн, а 1 кг цукерок — 30 грн.