1. Домашні завдання
  2. 6 клас
  3. Українська мова
  4. Заболотний

Вправа 18

Які місця в Україні ви порадили б відвідати іноземним туристам? Чому саме?

Іноземним туристам я порадила б проїхати всю Україну — від Ужгорода, Мукачева, Чернівців через Львів, Київ, Дніпропетровськ до Харкова і Донецька. В Україні багато красивих великих міст і маленьких містечок, які варто відвідати. Чому ж саме їх? А ось послухайте...

На мою думку, найкрасивішим містом в Україні є Львів. Щоправда, раніше мені найбільше подобалися Київ, Харків і Ялта, бо там я бувала найчастіше. Але коли бабуся вперше привезла мене до Львова, я зрозуміла, що такої чудової архітектури не бачила ніде. Старовинні будинки, велич соборів, дивовижний Оперний театр — усе це так мене вразило, що я не стримала захоплення і вигукнула: «Я хотіла б тут жити!» Не подумайте, що я не люблю своє рідне місто, воно гарне і затишне, але Львів — це щось незвичайне! І люди тут такі привітні, до моєї бабусі всі зверталися «пані», а в транспорті чоловіки поступалися їй місцем, хоч вона ще зовсім не стара. Це мені сподобалося.

Потім ми поїхали в Закарпаття. В Ужгород ми відвідали старовинний замок і етнографічний музей просто неба. Там зібрані хати, у яких жили люди два-три століття тому, у хатах старовинні меблі й посуд, рушники й одяг, килими та ковдри — усе, чим користувалися люди колись. А посеред цього музейного села височіє дерев’яна старовинна церква, і в ній навіть відбуваються служби.

Далі наш шлях пролягав через давнє місто Мукачеве. Там є величезний таємничий замок Паланок! На високій горі збудована неприступна фортеця, яку пе змогли захопити загарбники.

Коли ми поверталися додому, то завітали до бабусиної подруги у «файне місто Тернопіль». Це місто насправді дуже затишне. У центрі нього є велике мальовниче озеро, кілька старовинних храмів, тінистих парків. Тернопіль дуже гарне місто, хоч і не таке велике, як Львів.

Повідомити про помилку