1. ДЗ
  2. 7 клас
  3. Українська мова
  4. Глазова 2020 рік

Вправа 253

За поданим зразком складіть звіт про укладання учнями вашого класу бібліотечки для дитячого будинку-інтернату для дітей з особливими потребами.

Звіт

про укладання бібліотечки для дитячого будинку-інтернату для дітей з особливими потребами учнями 7-А класу ЗОШ № 1 I-III ступенів м. Харкова

Укладання бібліотечки для дитячого будинку-інтернату для дітей з особливими потребами тривало протягом вересня-листопада 2021 року.

За цей час за підтримкою керівництва цього навчального закладу було досліджено специфіку навчання дітей даної категорії, а також окреслено коло їхніх читацьких інтересів. Результатом проведення такої роботи стало укладання бібліотечки з урахуванням вікових особливостей учнів школи-інтернат. Бібліотечка складається із 10 крупношрифтових книги та книг, надрукованих шрифтом Брайля; 17 аудіокниг у форматі МР3, які можна прослуховувати на МР3-плеєрах або на комп'ютерах; 4 книги, які подають інформацію у формі відеорядів жестових повідомлень, що дозволяє читачеві-глядачу отримувати бібліотечну послугу в найзручніший та найприроднішій для нього формі.

На прохання вихователів підготовлено бібліотечку дидактичної літератури.

Кожна дитина по-своєму унікальна і потреби кожної дитини специфічні. Кожна дитина становить незмірну цінність дія своїх батьків, а всі діти разом -— неоціненний скарб нашого суспільства, запорука його майбутньої долі.

15.06. 2022

Підпис

Повідомити про помилку