1. Домашні завдання
  2. 8 клас
  3. Фізика
  4. Бар’яхтар 2016 рік

Вправа 13

1. Коли калюжі після дощу висихають швидше — в теплу чи прохолодну погоду? Чому?

Калюжі після дощу висихають швидше в теплу погоду. Тому що чим вища температура рідини, тим швидше рідина випаровується.;

2. Чому після змочування руки спиртом відчуття холоду є сильнішим, ніж після змочування водою?

Після змочування руки спиртом відчуття холоду є сильнішим, ніж після змочування водою, тому що швидкість випаровування залежить від роду речовини. Молекули води сильніше взаємодіють між собою, ніж молекули спирту і спирт випаровується швидше.

3. Залишаючись тривалий час у мокрому одязі чи взутті, можна застудитися. Чому?

Залишаючись тривалий час у мокрому одязі, можна застудитися, тому що з поверхні мокрого одягу відбувається процес випаровування, який супроводжується поглинанням енергії і температура знижується.

4. Для чого собака висуває язика в спеку?

З поверхні вологого язика собаки відбувається процес випаровування, що призводить до зменшення температури.

5. Перебуваючи на вулиці в морозяний день, ви можете спостерігати «пару», що йде з рота. Що ви бачите насправді?

Насправді ми бачимо дрібні краплі води. які сконденсувалися у водяної пари, що міститься в повітрі. яку людина видихає.

6. Навесні, коли інтенсивно тане сніг, над полями іноді утворюється туман. У міру його розсіювання стає помітним, що кількість снігу значно зменшилася. У народі кажуть: «Весняний туман сніг з’їдає». Поясніть це твердження з точки зору фізики.

Утворення туману — це процес конденсації, який відбувається з виділенням енергії і, відповідно, з підвищенням температури повітря. Тому «весняний туман сніг з’їдає».

7. Понад 4500 років тому єгиптяни використовували глечики, в яких вода залишалася прохолодною навіть спекотного дня. У Cередньовіччі охолоджувальні глечики (алькараца) були поширені в народів Півдня. Наприкінці ХХ ст. схожий винахід наново зробив мешканець Нігерії Мохаммед Бах Абба. Його «холодильник» сьогодні називають «pot in pot» («глечик у глечику»), він працює без електрики і дозволяє тривалий час зберігати продукти (див. рисунок). Скористайтеся додатковими джерелами інформації та дізнайтеся про охолоджувальні глечики більше. Підготуйте повідомлення.

Якщо вам не траплялося бачити таких глечиків, то, ймовірно, ви чули або читали про них. Ці судини з необпаленої глини володіють тією цікавою особливістю, що налита в них вода стає прохолодніше, ніж навколишні предмети. Глечики у великому поширенні у південних народів і носять різні назви: в Іспанії — «алькарацца», в Єгипті — «гоула» тощо.

Секрет охолоджуючого дії цих глечиків простий: рідина просочується через глиняні стінки назовні і там повільно випаровується, забираючи при цьому теплоту («приховану теплоту випаровування) від посудини і укладеної в ньому рідини.

Але невірно, що рідина в таких судинах дуже охолоджується, доводиться читати в описах подорожей південним країнам. Охолодження не може бути великим. Залежить воно від багатьох умов. Чим знойнее повітря, тим швидше і сильніше випаровується рідина, зволожуюча судину ззовні, і, отже, тим більше охолоджується вода всередині глека. Залежить охолодження і від вологості навколишнього повітря: якщо на ньому багато вологи, випаровування відбувається повільно, і вода охолоджується незначно; у сухому повітрі, навпаки, відбувається енергійне випаровування, що викликає більш помітне охолодження. Вітер також прискорює випаровування і тим сприяє охолодженню; це всі добре знають за того відчуття холоду, яке доводиться випробовувати в мокрому сукню в теплий, але вітряний день. Зниження температури в охолоджувальних глечиках не перевищує 5°. У спекотний південний день, коли термометр показує часом 33°, вода в охолоджувальному глечику має температуру теплої ванни, 28°. Охолодження, як бачимо, практично марна. Зате глечики добре зберігають холодну воду; для цієї мети їх переважно вживають.

Ми можемо спробувати обчислити ступінь охолодження води в «алькараццах».

Нехай у нас є глечик, що вміщає 5 л води; припустимо, що 0,1 л випарувалася. Для випаровування 1 л води (1 кг) потрібна при температурі спекотного (33°) дня близько 580 калорій. У нас випарувалася 0,1 кг, отже, знадобилося 58 калорій. Якби вся ця теплота заимствовалась тільки від води, яка знаходиться в глечику, температура останньої знизилася на 58/5, тобто градусів на 12. Але більша частина тепла, необхідного для випаровування, віднімається від стінок самого глечика і від навколишнього повітря; з іншого боку, поряд з охолодженням води в глечику відбувається і нагрівання її теплим повітрям, що прилягає до глечика. Тому охолодження ледь досягає половини отриманої цифри.

Важко сказати, де глечик охолоджується більше — на сонці або в тіні. На сонці прискорюється випаровування, але разом з тим посилюється і приплив тепла. Краще всього, ймовірно, тримати охолоджуючі глечики в тіні на слабкому вітрі.