Вправа 261

Прочитайте. Визначте односкладні речення. З’ясуйте тип кожного.
Книжки видрукували загальним тиражем близько 6 млн. примірників (Н-О). Бачимо унікальні поліграфічні витвори, проілюстровані видатним майстром (О-О). Пишаймося її талантом! (О-О). Тридцять гравюр включили до видання «Кобзаря» Тараса Шевченка (Н-О). Не пишайся у щасті, не принижуйся в нещасті! (У-О). Роби все можливе й покладайся на долю! (У-О).

Яка книжка приваблює вас не лише змістом, а й дизайном вішання? Обгрунтуйте свій вибір Відповідь на це запитання запишіть (обсяг 6-8 речень) Уживайте односкладні речення
Дуже добре пам’ятаю, як мені потрапила до рук книжка «Снігова королева» Ганса Християна Андерсена. Було приємно гортати сторінки. Одразу привертає увагу суперобкладинка. Від малюнка на твердій глянцевій палітурці неможливо відвести очей. Ким же створено такий шедевр? Виявилося, що це видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Ілюстрації виконав майстер книжкової графіки художник Владислав Єрко. Його малюнки можна роздивлятися годинами, так ретельно й талановито все на них зображено. Не хотілося випускати книжку з рук, а гортати й гортати її сторінки, вдихаючи запах свіжої фарби.

Рейтинг: 0.0 з 5 (0 голос.)
Оцінити:   

Коментарі

Всього коментарів: 0